İletişim

Sık Sorulan Sorular

Ekibimiz kendi alanlarında tam donanımlıdır. Tüm personel üyeleri düzenli olarak kurum içi eğitim kurslarına katılır ve sağlık ve güvenlik sürekli olarak değerlendirilir.

Kanun, tüm işletme sahipleri, yöneticileri, yöneticileri ve çalışanlarının “İş Yerinde Elektrik Yönetmeliğine” uymasını şart koşmaktadır. Kanun, tüm elektrik sistemlerinin her zaman güvenli olmasını ve hiçbir sistemin veya parçasının normal çalışma veya arıza koşulları altında tehlikeye yol açmamasını gerektirir.

Yerli ve ticari müşteriler için çalışmalar yürütmekteyiz. Ev sahipleri, ev sahipleri, perakende satış yerleri, restoranlar, ana müteahhitler ve ticari binalardan farklılık gösterir.

Tüm çalışmalarımız parça ve işçilik için garantilidir. İşiniz ayrıca size daha fazla gönül rahatlığı sağlamak için sigorta kapsamındadır.

Neme ve/veya hava koşullarına duyarlı toprak arızası devre kesicileri dışında, sigortalar ve devre kesiciler açmamalıdır. Soruna bir tür prize takılı cihazın neden olup olmadığını kontrol edin.

Çaça Elektrik Hizmetleri gibi size güvence vermekten ve gerekirse tesisinizi ziyaret etmekten mutluluk duyacak tam nitelikli bir elektrikçiyle iletişime geçmelisiniz.